Opinie o osiedlu Shiraz Park na podstawie portalu trójmiasto.pl

W plebiscycie portalu Trójmiasto.pl na najciekawszą realizację mieszkaniową 2011 roku w Trójmieście i okolicach osiedle Shiraz Park znalazło się na drugim miejscu. Osiedle powstało w północnej części Gdyni, w dzielnicy Pogórze. Deweloper rozpoczął działalność w Polsce w 1998 roku. Początkowo działał głównie na rynku warszawskim, teraz buduje w Gdyni.

Na osiedlu Shiraz Park inwestor i architekci postawili na przestrzeń. Cała zabudowa jest bardzo uporządkowana. Niewielkie budynki o prostej bryle, dużych przeszkleniach i jasnej elewacji nawiązują do tradycji modernizmu, ale też przywodzą na myśl śródziemnomorską zabudowę willową. Budynki zestawione są w zespoły po trzy, między nimi pozostała zagospodarowana zielenią przestrzeń, która powoduje, że nie ma tu wrażenia ciasnoty.

 

 

Jestem zauroczona tym osiedlem! chyba najpiękniejsze w całym Trójmieście! :) Małe, kameralne budyneczki, otoczone piękną zielenią i płaskorzeźbami... po prostu cudo! Osobiście przymierzam się już do zakupu apartamentu w Shiraz Park :)
Katarzyna Witczak

 

Nagłówek mówi wszystko; takiego osiedla z zachowaną przestrzenią, z wykończeniem budynków jak w nie jednym luksusowym osiedlu w Trójmieście nie ma; deweloper zrealizował bardzo przemyślany projekt , który jest na prawdę dla najbardziej wymagających; polecam gorąco
JS

 
Dookoła cisza, spokój, od czasu do czasu podskakują zające na polu.
Domki zgrabne, otoczone zielenią, ma staw, plac zabaw dla dziec, blisko osiedlowe sklepy oraz galeria handlowa.

  
Kupiłam, mieszkam, polecam!!


Zakochałam się w tym miejscu do pierwszego wejrzenia. To z pewnością jedno z najpiękniejszych trójmiejskich osiedli. Mieszka się tu wspaniale, elegancka ponadczasowa architektura, mnóstwo zieleni, wysoki standard. POLECAM!!!.
Ania P.


Ja również jestem pod wrażeniem standardu, architektury tego osiedla małe skromne a jak mocno urokliwe wśród zieleni. Najważniejsze, że budynki nie stoja okno w okno jak to deweloperzy zazwyczaj maja w planach oszczędność miejsca aby więcej nastawiać a nie zwracaja uwagi na to że np. część mieszkań stoi okno prawie w okno sasiad sąsiadowi zagląda. Wielka pochwała dla projektu/

 

Bylam tam ostatnio i musze przyznac ze osiedle Shiraz pozytywnie wyroznia sie na tle innych trojmiejskich inwestycji. Bardzo mi sie podobalo i jakbym miala teraz kupowac nowe mieszkanie to pewnie zdecydowalabym sie wlasnie na shiraz :)
as

  

polecam, mieszka się nadzwyczajnie. Osiedle wyjątkowe, z megaklimatem . Wszyscy znajomi się zachwycają!!!!
Lena


Osiedle zaprojektowane w sposób humanitarny. Dużo przestrzeni do wypoczynku, zarówno dla dzieci jak i dorosłych zaprojektowanej w najwyższej klasie.
Brawo !!!

mieszkam od roku - bajka mieszkanko, super okolica przyjemne opłaty

 

Kupiliśmy z mężem jakiś czas temu mieszkanie na osiedlu Shiraz Park i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Przede wszystkim doskonała lokalizacja mieszkania- w pobliżu są: przedszkole i 2 szkoły podstawowe oraz gimnazjum -mamy małe dziecko, więc to był jeden z naszych priorytetów. Poza tym cisza, spokój, mnóstwo zieleni, ogrodzony teren osiedla, super architektura. Żadne z osiedli w Trójmieście nie ma takiego stylu. Deweloper nie przesadził z reklamą, że jest tu wyższy standard. Okoliczne osiedla w tym np. Osiedle Morskie ma niższy poziom wykonania i wykończenia. Osobiście polecamy.